Parmak İzi Sistemleri

Parmak İzi Sistemleri

Parmak izi geçiş sistemleri ile işletmeniz parmaklarınızın ucunda.

Parmak İzi teknolojisinin gelişmesiyle birlikte kullanım alanları da son aşama yaygınlaşmıştır. Parmak izi tanıma sistemi yalnız yüksek güvenlik isteyen büyük ölçekli firmaların kullanımından çıkmış, evlerde dahi kullanılmaya başlanmıştır. Klasik anahtarlar yerine parmak izinin tanıma cihazları kullanılarak kapılardan geçişler sadece sisteme tanıtılmış kayıtlı kullanıcıların geçişini sağlayacak şekilde düzenlenir. Bunun haricinde bütün yetkisiz girişler engellidir.

Parmak izi sistemlerinin kullanım alanları oldukca yaygındır. Parmak izli Sistemi büyük işletmelerin her türlü giriş çıkışında Turnike ile beraber kullanılabilir. Turnikelere bağlanan Parmak İzi Tanıma Cihazlarıyla o geçiş noktasından geçmeye izinli kişiler tanımlanır ve sisteme entengre edilmesiyle kilit vazifesi görür. Sistemde kayıtlı olmayan hiçbir personel yahut araca turnike açılmaz.

Parmak izi geçiş sistemi modülünü iş yerinizin belli noktalarında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Belirli oda ve geçiş noktalarına bütün personelizin erişmesi yerine bir tek belirli kişilerin geçişlerini sağlarsınız. Parmak izi terminali kullanımı ile güvenli geçiş sağlanmış olur.

Etiketler: , , ,

Diğer Referanslarımız