HAKKIMIZDA

CVS Güvenlik yedi yıldır İzmir içi ve çevre illere hizmet veren her zaman kaliteli malzeme kullanarak hem bina içi hem de bina dışında her türlü güvenlik açıklarınızı kapatmaya çalışmaktadır. Ev ve işyerlerinizde olası hırsızlık, yangın veya istenmeyen durumlara karşı hazırlanmanızı sağlamaktadır. Fabrika ve atölyeleriniz için çalışanlara parmak izi veya kartlı geçiş sistemi, iş yeri araçları için araç kamera sistemleri yine iş yeri ve eviniz için yangın sistemleri veya güvenlik kamera sistemleri taktırabilirsiniz.

Güvenlik hayatımızın olmazsa olmazlarındadır. İş yerinde siz yokken çalışanları izlemek istediğinizde birkaç tıklama ile cep telefonunuzdan iş yerini izlemek ister miydiniz? Kepenkler ve kapı zorlandığında alarm sistemi devreye girerek size haber versin ister misiniz? İş yerindeki çalışanları tek tek kontrol etmenize gerek yok parmak izi veya kartlı geçiş sistemi ile iş gücünüzü düşürmek ister misiniz? Tatile çıktığınızda veya şehir dışı seyahatinizde evinize uzaktan bağlanıp alarm kamera sistemine kontrol etmek veya tek tuşla devreye almak istemez misiniz? Apartman çatısındaki çanak karmaşasına son vermek elinizde, merkezi uydu sistemi ile daha az maliyet ve HD yayın yapan sistemlerle bütün dairelerinin televizyon yayın hizmetini almak istemez misiniz?

 

CVS Güvenlik olarak ev ve işyerleriniz için alarm sistemleri, parmak izi sistemleri, merkezi uydu sistemleri, yangın sistemleri ve kamera güvenlik sistemleri gibi güvenliğinizi artıracak hizmetlerimiz ile yanınızdayız.